Z ostatniej chwili! Szymon Hołownia występuje z pozwem przeciw Skarbowi Państwa [VIDEO]

1 min


Ja mam tylko to, że jestem obywatelem i mam swoje prawa. Dlatego złożyłem wczoraj w Sądzie Okręgowym w Warszawie pozew o ochronę dóbr osobistych przeciwko Skarbowi Państwa reprezentowanego przez Panią Marszałek Sejmu i Premiera Mateusza Morawieckiego – powiedział przed chwilą w transmisji na żywo Szymon Hołownia.

– Wprowadzenie stanu nadzwyczajnego, jakim jest stan klęski żywiołowej, pozwoli na uporządkowanie procesu stanowienia prawa i zarządzania krajem. Zobliguje rząd do dokładnego opisania i uzasadnienia planowanych ograniczeń, a nie zaskakiwania nimi obywateli na kolejnych konferencjach prasowych. Umożliwi obywatelom ubieganie się o odszkodowanie od Skarbu Państwa bez konieczności udowadniania bezprawności działania państwa. Odsunie też na rozsądny – zgodny z Konstytucją – termin wyborów – mówi Hołownia.


8 komentarzy
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
bara
2 lat temu

I słusznie. Musimy mieć jasne prawo a nie spełnianie zachcianek człowieka z Żoloborza, który co chwilę wymysla jakieś dziwolągi wkręcając w to cały NARÓD.

EL.
Reply to  bara
2 lat temu

TYLKO, ŻE TEN CZŁOWIEK JEST NIKIM W SENSIE SPRAWOWANIA JAKIEJKOLWIEK WŁADZY WIĘC POWOŁYWANIE SIE NA NIEGO, ŻE ON COŚ CHCE JEST BEZZASADNE WINNI SĄ CI CO SZKODZĄ .

as1223
2 lat temu

PIS nie przedstawil do dzisiaj zadnego planu wg ktorego postepuje. Traktuje ludzi jak swoja wlasnosc nie informujac do przodu o zamierzeniach nie przedstawiajac na jakich modelech sie wzoruja. Nie poakzali czemu podejli taki model walki z pandemia a nie inny… Rola 38 milionow ludzi zostala sprowadzona do zwrotu „morda w kubel nic nie macie do gadania i nie macie prawa do rzetelnej informacji tez”

wPiSdu
2 lat temu

Rządzi nami psychopata ze swoją sektą smoleńską i nikt nie potrafi mu się przeciwstawić ? Polska to jakiś chory kraj.

Smutnapani
2 lat temu

Je..ć pis, je..ć peło i resztę komuny

adam
2 lat temu

i bardzo k***a dobrze!

Roko
2 lat temu

Czy hołownia będzie konferansjerem w następnej edycji Mam Talent ? Chcę zobaczyć jak ten wysoki skomentuje tą kampanię.

Tomek
2 lat temu

A może to Hołownia ma zachciankę. ale nie ma demokratycznej większości, więc nadrabia pyskiem. Taka gadka na poziomie oszłołomstwa. Prosta droga do szpitala.