Wyszków. Dwóch mężczyzn zatrzymanych z ponad kilogramem amfetaminy

1 min


W czwartek w Wyszkowie Policja zatrzymała 37 i 41-latka, którzy w swoim aucie przewozili ponad kilogram amfetaminy. Jeden z nich odpowie teraz przed sądem za posiadanie znacznej ilość narkotyków. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Policjanci z Wydziału Prewencji wyszkowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 37 i 41 lat, podejrzewanych o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Do zatrzymania doszło w czwartek wieczorem na terenie Wyszkowa. Mężczyźni siedzący w samochodzie na parkingu na widok policyjnego patrolu nagle gwałtownie ruszyli. Policjanci postanowili sprawdzić co spowodowało taką nerwową reakcję. Podczas kontroli pojazdu i osób mundurowi znaleźli paczkę z białym proszkiem zawiniętym folią. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to ponad kilogram amfetaminy – informuje KPP w Wyszkowie.

Na bazie zgromadzonych materiałów młodszemu z mężczyzn przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

 


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments