Wypadł z drogi i uderzył w drzewa. Zginął na miejscu

1 min


Gostynińscy policjanci, pod nadzorem Prokuratora, wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do jakiego doszło na trasie Lucień – Duninów. Seat Leon, którym podróżowały 2 osoby wypadł z drogi i uderzył w drzewa. Jedna z osób zginęła na miejscu, druga osoba trafiła do szpitala.

 

Wczoraj po godzinie 18:00 w miejscowości Klusek DW537 w powiecie gostynińskim doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego. Pod nadzorem Prokuratora policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Kryminalnego ustalali przebieg zdarzenia.

– Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca seata, jadąc w kierunku miejscowości Lucień z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w dwa drzewa znajdujące się przy drodze. Seatem podróżował 44-letni mężczyzna i 46-letnia kobieta. Na miejscu zginął kierujący pojazdem, natomiast pasażerkę pojazdu z obrażeniami ciała przetransportowano do szpitala – informuje mł. asp. Żaneta Kołodziejska.

Okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśniają, pod nadzorem prokuratora, policjanci z Gostynina. Funkcjonariusze ustalają przyczyn wypadku.

 


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments