Wpadł z pół kilo amfetaminy. 45-latkowi grozi 10 lat więzienia

1 min


Trzy najbliższe miesiące spędzi w areszcie 45-letni mieszkaniec Sochaczewa podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci referatu operacyjno-rozpoznawczego znaleźli u niego prawie pół kilograma amfetaminy. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego ustalili, że 45-letni mieszkaniec Sochaczewa posiada znaczną ilość narkotyków.

Podczas przeszukania, kryminalni zabezpieczyli dwie torebki z białym proszkiem, które znaleźli w samochodzie sochaczewianina. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Policjanci wstępnie zbadali i zważyli zabezpieczone środki. Okazało się, że 45-latek posiadał blisko pół kilograma amfetaminy – informuje asp. Agnieszka Dzik.

 

W Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Do sądu trafił wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym. Podczas posiedzenia, które odbyło się w ubiegły piątek, sąd przychylił się do wniosku prokuratora i tymczasowo aresztował mężczyznę na okres trzech miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

 


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments