W przasnyskim “Medyku” rusza nabór na kierunki technik farmaceutyczny i asystent osoby niepełnosprawnej

1 min


W Medycznej Szkole Policealnej w Przasnyszu rusza nabór na kierunki: technik farmaceutyczny i asystent osoby niepełnosprawnej.

 

Medyczna Szkoła Policealna w Przasnyszu ogłosiła nabór na dwa kierunki kształcenia, które rozpoczną naukę od 1 lutego 2021 roku.

Oba kierunki są już przygotowane kadrowo i rzeczowo do rozpoczęcia nauki.

– 20 października br. deklarację przyjęcia oferty pracy od 1 lutego 2021 r. na stanowisku nauczyciela przedmiotów farmaceutycznych przyjął pan Michał Lewenda, magister farmacji, osoba z ok. 20-letnim doświadczeniem w pracy w aptekach, laboratoriach farmaceutycznych i jako asystent nauczający studentów farmacji na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym w Gdańsku. Pan Magister wzmocni kadrowo kierunek farmaceutyczny, który nadzoruje obecnie wybitna osoba i nauczyciel, pani Katarzyna Szymkowska, również absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – informuje placówka.

Szkoła jest bezpłatna i doskonale wyposażona oraz przygotowywana do kształcenia absolwentów szkół średnich (także bez matury) zarówno w systemie dziennym, jak i zaocznym. Szkoła posiada internat, halę sportową i bardzo dobrą infrastrukturę, w tym dobrze usytuowany parking.

 


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments