W Ciechanowie ponownie rusza bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

1 min


„Bezpieczna ciechanowianka” to bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. W Ciechanowie właśnie ruszyły zapisy na jego piąta edycję.

Sam projekt rozpocznie się od marca i będzie trwał do maja 2020 r. Zajęcia będą odbywały się w Hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Kraszewskiego 8 w Ciechanowie.

Projekt „Bezpieczna ciechanowianka” ma na celu naukę ćwiczeń i skutecznych technik samoobrony, wsparcie mieszkanek w przełamywaniu własnych słabości, opanowywaniu stresu, podniesieniu własnej sprawności oraz poczucia bezpieczeństwa. Ponadto zajęcia są doskonałą formą spędzania wolnego czasu dla kobiet i podniesienia własnego dobrego samopoczucia. Uczestniczką kursu może zostać każda mieszkanka Ciechanowa, powyżej 16 roku życia i nie posiadająca przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w szkoleniu.

Zajęcia praktyczne poprowadzą trenerzy LKS Matsogi Ciechanów, a odbędą się one w cyklu 8 spotkań treningowych w każdej grupie. Odrębne spotkania będą stanowiły zajęcia warsztatowe i teoretyczne ze służbami mundurowymi dotyczące prewencji kryminalnej.

Więcej informacji o kursie i zapisach można uzyskać na stronie Urzędu Miasta Ciechanów.

 


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments