Tragiczny wypadek w Gielniowie. W zderzeniu z ciężarówką zginęło dwóch mężczyzn

1 min


Wczoraj, około godz.15:00 na drodze krajowej nr 12, w miejscowości Gielniów doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Śmierć na miejscu ponieśli dwaj mężczyźni w wieku 67 i 42 lata.

 

Wczoraj, około godz. 15:00 dyżurny Komendy  Powiatowej Policji w Przysusze został powiadomiony o wypadku drogowym na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Gielniów.

– Na miejscu ustalono, że kierujący samochodem ciężarowym, 28 – letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego, jadąc drogą wojewódzką nr 728, na skrzyżowaniu z drogą K 12, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu pojazdem Gaz, w skutek czego doprowadził do zderzenia z tym pojazdem, a następnie pojazdy uderzyły w prawidłowo jadący pojazd Ford Focus, którym kierował 56 – letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego. W wyniku zdarzenia, śmierć na miejscu ponieśli 67 i 42 – letni mieszkańcy powiatu opoczyńskiego, podróżujący pojazdem Gaz, natomiast kierujący pojazdem ciężarowym oraz kierujący i 15 – letni pasażer forda, z obrażeniami zostali odwiezieni do szpitali – informuje mł. asp. Żaneta Kołodziejska.

Szczegóły oraz okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Przysuchy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments