Tragedia w Ostrowi Maz. W zderzeniu z karetką zginęła 83-letnia kobieta

1 min


W poniedziałkowym wypadku drogowym, w którym uczestniczył fiat i karetka pogotowia, straciła życie 83-letnia mieszkanka Ostrowi Mazowieckiej.

W poniedziałkowe popołudnie na skrzyżowaniu ul. Sportowej ze Szkolną w Ostrowi Maz. doszło do zderzenia fiata seicento z karetką pogotowia.

W tragicznym zdarzeniu życie straciła 83-letnia kobieta. Cztery osoby trafiły do szpitala.

– Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, wstępnie ustalili, że kierujący fiatem 78-letni ostrowianin wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącej bez sygnałów dźwiękowych karetce pogotowia. Niestety w wyniku zderzenia zmarła 83-letnia ostrowianka podróżująca fiatem. Do szpitala przewieziono 78-latka oraz 3 osoby z załogi karetki – dwóch mieszkańców powiatu ostrowskiego oraz mieszkańca Ostrołęki. Od kierujących pobrano krew do zbadania stanu trzeźwości. Policjanci pracowali na miejscu pod nadzorem Prokuratora – informuje sierż. szt. Marzena Laczkowska z KPP w Ostrowi Maz.

W działaniach uczestniczyły 4 zastępy straży pożarnej, 13 strażaków. Na miejscu działało również 5 Zespołów Ratownictwa Medycznego, przedstawiciele Policji i Prokuratury.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments