Tragedia w gminie Kadzidło. W wypadku 3 młode osoby poniosły śmierć na miejscu

1 min


Do późnych godzin nocnych ostrołęccy policjanci pod nadzorem prokuratora pracowali na miejscu wypadku drogowego, który miał miejsce wczoraj na terenie gminy Kadzidło. Niestety w wyniku zdarzenia 3 młode osoby w wieku 22 i 23 lat poniosły śmierć na miejscu. Z ramienia ostrołęckiej policji czynności na miejscu wypadku nadzorował Komendant Miejski Policji w Ostrołęce podinsp. Krzysztof Szymański.

Zgłoszenie o wypadku trafiło do dyżurnego ostrołęckiej policji wczoraj około godziny 19. Osoba zgłaszająca poinformowała, że zdarzenia jest poważne i uczestniczą w nim młode osoby.

Natychmiast na miejsce zostało skierowanych kilka policyjnych patroli, m.in. z posterunku policji w Kadzidle oraz wydziału ruchu drogowego, który obsługuje na co dzień najpoważniejsze zdarzenia drogowe oraz służby ratunkowe.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący audi 23-letni mieszkaniec Ostrołęki jechał od strony miejscowości Wykrot w kierunku Kadzidła wraz z dwiema młodymi kobietami i mężczyzną. Na jednym z łuków drogi w prawo kierowca stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze i uderzył bokiem pojazdu w przydrożne drzewo, po czym pojazd dachował – informuje KMP w Ostrołęce.

Niestety w wyniku zdarzenia kierujący audi jak dwie pasażerki pojazdu w wieku 22 – lat poniosły śmierć na miejscu. Z kolei 22 – letni pasażer po reanimacji został przetransportowany do szpitala.

W celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tego zdarzenia kilka policyjnych patroli wraz z technikiem kryminalistyki pracowało pod nadzorem prokuratora do późnych godzin nocnych wykonując, m.in. oględziny samego miejsca zdarzenia, jak i pojazdu, a także zdjęcia, szkice, przesłuchiwano także świadków.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments