czwartek, 29 lipca, 2021

Latest Posts

Sprawca śmiertelnego wypadku w Młodzieszynie aresztowany. Grozi mu 12 lat

W zderzeniu czołowym, do którego doszło 27 lutego w powiecie sochaczewskim zginął 24 – letni mężczyzna, a troje pasażerów zostało ciężko rannych. Kierowca, który doprowadził do śmiertelnego wypadku, miał blisko 2,5 promila alkoholu we krwi i był pod wpływem środków odurzających. Wczoraj sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu w Młodzieszynie doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Młody mieszkaniec gminy Iłów zmarł na miejscu, natomiast dwie pasażerki toyoty i pasażer renault, trafili do szpitala z bardzo poważnymi obrażeniami, które zagrażały ich życiu.

Kierowca renault również trafił do szpitala. Pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających. Okazało się, że miał prawie 2,5 promila alkoholu we krwi. Badanie wykazało także obecność amfetaminy w organizmie. W placówce medycznej w której przebywa 36 – latek, prokurator Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie ogłosiła mu zarzuty. Mężczyzna odpowie za to, że znajdując się w stanie nietrzeźwości i pod wpływem środków odurzających spowodował wypadek drogowy w którym jedna osoba poniosła śmierć, a trzy inne odniosły ciężkie obrażenia – informuje KPP w Sochaczewie.

Wczoraj sąd zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

 

 

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.