czwartek, 29 lipca, 2021

Latest Posts

Spowodował poważny wypadek. Miał przy sobie narkotyki

W miniony weekend 32 – letni mieszkaniec Łukowa spowodował groźny wypadek. W trakcie udzielania pomocy medycznej w Szpitalu ujawniono przy nim środki odurzające. Podobne substancje znaleziono także w aucie którym kierował.

 

W sobotni poranek, 32 – letni mieszkaniec Łukowa kierujący samochodem Opel Vectra z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas drogi i zderzył się z nadjeżdżającym Fiatem Ducato – za kierownicą którego siedział 65 – letni mężczyzna. Z miejsca wypadku kierowcy, z obrażeniami ciała, zostali przewiezieni do Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Podczas udzielania pomocy medycznej, jeden z ratowników, w saszetce należącej do 32 – latka ujawnił pudełko ze sproszkowaną substancją koloru białego oraz grudkami białej substancji. O tym fakcie niezwłocznie powiadomiono policjantów, którzy dokonali przeszukania auta mężczyzny ujawniając we wnętrzu kolejne pudełko zawierające susz roślinny.

– Od obu uczestników wypadku standardowo pobrano krew do badań na zawartość alkoholu. Ponadto od sprawcy wypadku pobrano krew do dalszych badań na zawartość substancji odurzających. Po opuszczeniu szpitala, 32 – letni łukowianin odpowie za spowodowanie wypadku drogowego oraz posiadanie substancji niedozwolonych, co może skutkować kilkuletnim pobytem w Zakładzie Karnym – mówi kom. Agnieszka Świerczewska

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.