Radom. Policjanci zabezpieczyli 144 gramy marihuany

1 min


Radomscy policjanci zatrzymali 22 – latka za posiadanie środków odurzających. Zabezpieczono u niego 144 gramy marihuany. Zastosowano wobec zatrzymanego tymczasowy areszt na czas 3 miesięcy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania mężczyzny doszło w ostatnich dniach na terenie miasta. Policjanci zauważyli na ulicy Wierzbickiej pojazd marki opel, którym kierował młody mężczyzna. Sposób jazdy wzbudził podejrzenie funkcjonariuszy więc zatrzymali go do kontroli.

– Za kierownicą auta siedział 22-letni mężczyzna, który jak się okazało ma przy sobie kilka gramów środków odurzających. Na tym sprawa się jednak nie zakończyła. Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową KMP w Radomiu przeszukali pomieszczenia mieszkalne mężczyzny i zabezpieczyli 144 gramy marihuany. 22-latek trafił do policyjnego aresztu, następnie doprowadzono go do prokuratury. Przedstawiono mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, a decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje KWP Radom.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments