Radom. Jeden dzień, trzy kolizje

1 min


W środę po godz. 16 w miejscowości Strzałków doszło do zderzenia dwóch pojazdów. 33-latek kierujący oplem zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z renault. Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników kolizji i okazało się, że kierowca opla ma 2 promile alkoholu w organizmie. Odpowie za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i spowodowanie zdarzenia drogowego.

 

Natomiast około godz. 16.30 na ulicy Zbrowskiego w Radomiu doszło do zderzenia, w którym uczestniczyło 4 pojazdy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 32-letni kierujący daewoo jadąc w kierunku ulicy Żółkiewskiego nie dostosował prędkości do warunków na drodze i najechał na tył pojazdu poprzedzającego – vw polo, a ten w vw golfa, który uderzył jeszcze w bmw. Do szpitala trafiła 21-letnia kierująca vw polo.

W czwartek po godz. 4 do wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic 25 Czerwca i Struga. Kierujący daewoo matiz jadąc ulicą Struga nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej, wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle i zderzył się z iveco. 21-letni kierowca i 24-letni pasażer daewoo zostali przewiezieni do szpitala.

Apelujemy o ostrożność i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Jedna nieprzemyślana decyzja i chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments