Pułtusk. Policjanci uratowali życie 44- latka

1 min


Funkcjonariusze ruchu drogowego z Pułtuska uratowali życie 44- latka. Ruszyli z pomocą po tym jak otrzymali zgłoszenie o znalezieniu mężczyzny, który chciał odebrać sobie życie. Liczyła się każda sekunda – dzięki przeprowadzonej przez policjantów reanimacji człowiek odzyskał czynności życiowe.

W niedzielę, około godz. 10:00, do dyżurnego pułtuskiej komendy, wpłynęło zgłoszenie o targnięciu się na życie. Do działań przystąpili policjanci Wydziału Ruchu Drogowego.

– Gdy przyjechali na miejsce zdarzenia, mężczyzna nie dawał oznak życia, nie oddychał, jego twarz była zasiniona. Policjanci rozpoczęli czynności resuscytacji krążeniowo oddechowej. W trakcie reanimacji mężczyzna zaczął oddychać. By udrożnić drogi oddechowe nieprzytomnemu, ułożyli go w pozycji bocznej ustalonej. Monitorowali czynności życiowe mężczyzny do czasu przyjazdu załogi pogotowia ratunkowego – informuje podkom. Milena Kopczyńska.

Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji policjantów nie doszło do tragedii. Przytomny 44 – latek trafił pod opiekę lekarzy.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments