Przewozili mefedron i amfetaminę. Na proces poczekają w areszcie

1 min


Policjanci z zespołu do spraw prewencji w Borowiu zatrzymali 22 i 34-latka, którzy w swoim samochodzie przewozili duże ilości narkotyków. Mieszkańcy powiatu garwolińskiego usłyszeli już zarzuty posiadania i handlu środkami odurzającymi.

Zatrzymany 22 i 34-latek przewozili, jak wykazało badanie amfetaminę  i mefedron.

Policjanci z Borowia ustalili, że dwóch młodych mężczyzn najprawdopodobniej „zajmuje się” narkotykami. Ich informacje szybko się potwierdziły. Mundurowi „namierzyli” mężczyzn, jak siedzieli w samochodzie w miejscowości Wilchta. Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyzn, którymi okazali się 22 i 34-letni mieszkańcy powiatu garwolińskiego. Podczas kontroli mężczyzn policjanci w saszetce, która znajdowała się wewnątrz auta, znaleźli zawiniątka folii aluminiowej z zawartością białego proszku. Przeprowadzone badanie wykazało, że substancje to amfetamina i mefedron. W sumie 75 gramów zakazanych środków. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnego aresztu – informuje asp. szt. Marek Kapusta.

Mężczyźni usłyszeli już zarzuty dotyczące posiadania i handlu narkotykami. W piątek zastosowano wobec nich tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

 


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments