czwartek, 29 lipca, 2021

Latest Posts

Próbował zabić syna, który stanął w obronie matki

Grójeccy policjanci zatrzymali 61-letniego mężczyznę podejrzanego o znęcanie się nad żoną i usiłowanie zabójstwa syna. Zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu go na 3 miesiące. Teraz grozi mu kara nawet dożywotniego więzienia.

W miniony czwartek policjanci z Grójca otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej w Lewiczynie.

-Jak wynikało z ustaleń funkcjonariuszy mężczyzna wulgarnie odnosił się do swojej żony, stosując wobec niej przemoc psychiczną. W obronie matki stanęli synowie. W trakcie kłótni ojciec chwycił za nóż kuchenny, którym trzykrotnie ugodził 34-letniego syna w okolice żeber i przedramienia – informuje kom. Agnieszka Wójcik z KPP w Grójcu.

Agresor został zatrzymany pod zarzutem znęcania się nad żoną i usiłowania zabójstwa. Policjanci zebrali w sprawie materiał dowodowy, który wraz z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie przedstawili w prokuraturze oraz sądzie.

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Grójcu w sądzie zapadła decyzja, że 61-latek podejrzany o znęcanie się nad żoną i usiłowanie zabójstwa syna najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Mężczyźnie grozi teraz kara do 25 lat więzienia, a nawet dożywocie.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.