piątek, 24 września, 2021

Latest Posts

Poszukiwany 37-latek z Ostrowi Maz. zatrzymany. Chował się w stogu siana

Policja zatrzymała mężczyznę podejrzanego o spowodowanie podwójnego śmiertelnego wypadku i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Śledczy namierzyli go na terenie gminy Ostrów Mazowiecka. Poszukiwany chował się w stogu siana.

Ponad 30 godzin trwały poszukiwania mężczyzny podejrzanego o spowodowanie wypadku, w którym śmierć poniosły dwie osoby. Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 9:00.

Jak wynika z ustaleń śledczych kierujący volkswagenem golfem na belgijskich numerach rejestracyjnych na przejściu dla pieszych potrącił 71-letnią kobietę, która zginęła na miejscu. Następnie volkswagen uderzył w drugi pojazd, w wyniku czego zginął 73-letni kierowca, a następnie doszło do zderzenia z zaparkowanym citroenem. Trzy osoby z tego pojazdu: 44-letnia kobieta i dwoje dzieci w wieku ośmiu i trzynastu lat trafiły do szpitala – informuje TVN Warszawa.

– Mężczyzna został zatrzymany na ternie gminy Ostrów  Mazowiecka. Obecnie trwają czynności związane z jego zatrzymaniem. O dalszym jego losie będzie decydował prokurator – mówi Marzena Laczkowska  z KPP Ostrów Maz.

Poszukiwany ukrywał się w stodole na terenie gminy Ostrów Maz. Był zakopany w stogu siana.

 

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.