Porwali, wywieźli do lasu i dotkliwie pobili 16-latkę

1 min


Policjanci pod nadzorem Prokuratury wyjaśniają okoliczności pozbawienia wolności i pobicia 16-latki. Funkcjonariusze w związku z tą sprawą zatrzymali troje mieszkańców powiatu chełmskiego w wieku od 17 do 46-lat. Wobec całej trójki Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

W ubiegłym tygodniu 16-letnia mieszkanka powiatu chełmskiego  wsiadła do samochodu swojego chłopaka. W pojeździe był też jego młodszy brat i matka. W czasie jazdy między nią a partnerem doszło do nieporozumień. W pewnej chwili chłopak zaatakował ją i pobił. Nastolatka została wywieziona do lasu, gdzie  była bita. Później sprawcy odwieźli ją do domu. Małoletnia po kilku dniach opowiedziała o zdarzeniu matce,  a później kobiety powiadomiły o tym policję.

Policjanci zatrzymali w związku z tą sprawą 46-letnią kobietę i jej dwóch synów w wieku 17 i 22-lat. Wczoraj cała trójka została doprowadzona do prokuratury, gdzie przedstawiono im zarzuty. Następnie sąd przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury i zastosował  wobec zatrzymanych tymczasowe aresztowanie. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzą w zakładzie karnym.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments