Policjanci zatrzymali poszukiwanych. Jeden schował się pod kołdrą

1 min


Policjanci z Wyszkowa zatrzymali poszukiwanych mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Zostali zatrzymani w swoich domach. Jeden z nich schował się pod kołdrą, aby zmylić funkcjonariuszy. Poszukiwani trafili już do zakładu karnego, gdzie spędzą najbliższe miesiące.

 

Policjanci wyszkowskiej patrolówki zatrzymali poszukiwanych, którzy unikali odbycia kary pozbawienia wolności. Pierwszy z ujętych mężczyzn był poszukiwany przez Sąd Okręgowy w Gorzowie Wlkp., oraz Sąd Rejonowy w Wyszkowie, natomiast drugi przez miejscowy wymiar sprawiedliwości. Obaj to mieszkańcy Wyszkowa w wieku 44 i 35 lat.

Do pierwszego zatrzymania doszło tuż przed godziną 15.00 w miejscu zamieszkania 44-letniego wyszkowianina. Kiedy mundurowi zapukali do drzwi otworzył im członek rodziny poszukiwanego mężczyzny, który stwierdził, że 44-latka nie ma w domu. Policjanci nie dali się zwieść, sprawdzili mieszkanie i odnaleźli poszukiwanego mężczyznę. 44-latek przed funkcjonariuszami schował się pod kołdrą licząc, że nie zostanie zauważony – informuje kom. Damian Wroczyński.

 

Do kolejnego zatrzymania doszło o godzinie 18.00 również w domu 35-letniego mieszkańca Wyszkowa. Mężczyzna nie krył zdziwienia niespodziewaną wizytą policjantów.

Obaj poszukiwani zostali już przewiezieni do Zakładu Karnego.

44-latek w więziennej celi spędzi ponad rok natomiast 35-latek 8 miesięcy.

 

 


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments