Podczas imprezy z okazji Dnia Kobiet ugodziła mężczyznę nożem. Grozi jej dożywocie

1 min


30-letnia mieszkanka Łaskarzewa (powiat garwoliński) od niedzieli trzeźwiała w policyjnym areszcie po tym, jak ugodziła znajomego nożem. Kobieta usłyszała już zarzut usiłowania zabójstwa.

W niedzielę tuż po godzinie 18.00 oficer dyżurny garwolińskiej policji odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w jednym z domów na terenie Łaskarzewa mężczyzna został ugodzony nożem. Pod wskazany adres natychmiast zostali skierowani policjanci. Zastali tam 45-letniego mężczyznę z raną kłutą brzucha. Niezbędna była pomoc przedmedyczna. Następnie pokrzywdzony został przetransportowany do szpitala. Tam przeszedł operację i obecnie jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wstępnie policjanci ustalili, że 45-latek został zaatakowany przez znajomą, gdyż się pokłócili podczas wspólnego spożywania alkoholu. W pewnym momencie, w trakcie awantury, kobieta ugodziła mężczyznę nożem w brzuch. 30-letnia kobieta została zatrzymana, miała ponad 1 promil alkoholu w organizmie. Dlatego, aby złożyć szczegółowe zeznania kobieta musiała najpierw wytrzeźwieć – informuje KPP w Garwolinie.

Kobieta usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi kara dożywotniego więzienia. 30-latka została aresztowana na okres trzech miesięcy.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments