Po opuszczeniu komendy ukradł rower, aby wrócić do domu

1 min


Informacja o kradzieży roweru sprzed jednego z sierpeckich sklepów wpłynęła do dyżurnego jednostki na początku maja. Zgłaszająca kradzież kobieta poinformowała interweniujących policjantów, że do kradzieży doszło, gdy pozostawiła niezabezpieczony rower i weszła do sklepu na zakupy. Pomimo upływu wielu dni funkcjonariusze nie zapomnieli o kradzieży zgłoszonej przez seniorkę.

Gdy 16 maja, po zakończeniu służby, dzielnicowy gminy Zawidz wracając do domu rozpoznał rower, wspólnie z kolegą z patrolu podjął interwencję wobec „nowego” właściciela, który ku zdziwieniu funkcjonariuszy, był tak samo ubrany jak w chwili kradzieży.

– Okazało się, że ukradł rower, gdyż nie miał czym wrócić do domu, po wizycie w sierpeckiej komendzie Policji. Jeszcze w tym samym dniu mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży roweru, a odzyskany jednoślad jeszcze w tym samym dniu wrócił do prawowitej właścicielki. 20-letni mężczyzna w najbliższym czasie odpowie za kradzież roweru przed sądem – informuje podkom. Krzysztof Kosiorek z KPP w Sierpcu.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments