piątek, 24 września, 2021

Latest Posts

Pijany rowerzysta zderzył się z osobówką. Miał prawie 4 promile alkoholu w organizmie

Policjanci ruchu drogowego interweniowali przy zderzeniu rowerzysty z osobówką. Okazało się, że amator jednośladu był kompletnie pijany. Badanie wykazało u niego blisko 4 promile alkoholu.

Wczoraj, 4 czerwca dyżurny wyszkowskich policjantów otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem rowerzysty i samochodu osobowego w miejscowości Leszczydół Pustki.

-Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego, którzy wstępnie ustali, że rowerzysta zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod zwalniający na jego widok samochód. Od amatora jednośladu policjanci wyczuli silną woń alkoholu z ust. Badanie alkomatem wykazało, że 47-letni mieszkaniec gminy Wyszków kierował rowerem mając w swoim organizmie blisko 4 promile alkoholu – informuje KPP w Wyszkowie.

O dużym szczęściu może mówić cyklista, który nie został ranny. Warto zwrócić uwagę na godną naśladowania postawę kierującego fordem, który widząc niebezpieczną jazdę rowerzysty rozpoczął manewr hamowania. Gdyby nie taka reakcja kierującego samochodem to zdarzenie dla 47-latka mogłoby skończyć się bardzo tragicznie.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.