Pijana osiemnastolatka uciekła po kolizji. Posiadała narkotyki

1 min


Osiemnastolatka z gminy Teresin, po spowodowani kolizji, szybko uciekła z miejsca zdarzenia. Krótko po tym zatrzymali ją sochaczewscy policjanci. Dziewczyna była pod wpływem alkoholu, nie miała uprawnień do kierowania, ale za to posiadała przy sobie narkotyki. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Przedwczoraj do sochaczewskiej komendy wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Janówku Duranowskim. Z ustaleń wynikało, że kobieta kierująca hondą accord na łuku drogi straciła panowanie na pojazdem, a następnie uderzyła w ogrodzenie posesji. Młoda kobieta zostawiła dwóch pasażerów auta, a sama uciekła z miejsca zdarzenia. Jeden z podróżujących z nią mężczyzn został przewieziony do szpitala, ale na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń.

– Policjanci ustalili, że sprawcą kolizji jest 18-letnia mieszkanka gminy Teresin. Od razu rozpoczęto jej poszukiwania. Trwały one krótko, ponieważ mundurowi zauważyli ją na jednej z ulic w Sochaczewie. Oprócz tego, że znajdowała się w stanie nietrzeźwości, miała przy sobie amfetaminę, marihuanę i haszysz – informuje mł. asp. Agnieszka Dzik z KPP w Sochaczewie.

Młoda kobieta została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Usłyszała zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i posiadania środków odurzających. Za popełnione przestępstwa grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo nałożono na nią mandaty karne za spowodowanie kolizji i kierowanie bez uprawnień.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments