Ostrołęka. Zapomniała powiedzieć, że wróciła z zagranicy. Kłamstwo tłumaczyła amnezją

1 min


Młoda ostrołęczanka wykazała się olbrzymim brakiem odpowiedzialności okłamując mundurowych w sprawie pobytu zagranicą. Swoją beztroskę tłumaczyła „chwilową amnezją”.

Młoda kobieta przyszła dziś do ostrołęckiej komendy, by zgłosić interwencję. Pominęła niestety fakt, że chwilę wcześniej wróciła z Wielkiej Brytanii.

– W wywiadzie, który przeprowadził dyżurny policji kobieta na pytanie, czy przebywała w ostatnim czasie za granicą odpowiedziała przecząco. Jednak podczas dalszych czynności policjanci sami ustalili, że ostrołęczanka niedawno wróciła z Anglii. Zatajenie faktu przebywania za granicą w ostatnim czasie tłumaczyła chwilową ,,amnezją”. Oświadczyła, że po prostu zapomniała powiedzieć, że była poza terenem kraju – informuje podkom. Tomasz Żerański z KMP w Ostrołęce.

– Pamiętajmy, aby nigdy nie okłamywać o swoim stanie zdrowia i miejscu wcześniejszego pobytu przede wszystkim służb mundurowych oraz ratunkowych, które na tzw. „pierwszej linii” walczą z epidemią. Zagraża to zarówno im, jak i innym, a także utrudnia służbom niesienie pomocy – apeluje Policja.

Teraz młodą kobietę czeka surowa kara.

 

 


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments