Ostrołęka. Wtargnął na posesję i pobił kobietę. Policjantom groził śmiercią

1 min


Policjanci z posterunku policji w Czerwinie obezwładnili młodego mężczyznę, który wtargnął na posesję, uderzył kobietę w twarz i brzuch oraz uszkodził drewniane ogrodzenie. Krewki mieszkaniec powiatu ostrołęckiego został obezwładniony i osadzony w policyjnym areszcie.

W trakcie interwencji mężczyzna był agresywny także w stosunku do interweniujących policjantów, zarówno funkcjonariuszom oraz im rodzinom groził pozbawieniem życia. Niebawem 30 – latek odpowie za swoje zachowanie przed sądem.

– Wczoraj wieczorem policjanci z Czerwina otrzymali wezwanie do mężczyzny, który po wtargnięciu na nieswoją posesję był bardzo agresywny w stosunku do przebywających na niej osób. Pijany agresor w szaleńczym amoku uderzył w twarz i brzuch znajdującą się na posesji 40 – letnią kobietę. Mężczyzna także wyrwał drewniane ogrodzenie i uszkadzając je przewrócił je na ziemię – informuje podkom. Tomasz Żerański.

Policjanci szybko obezwładnili atakującego. – Jednak nawet po założeniu kajdanek mężczyzna cały czas był agresywny, nie chciał podać także swoich danych. Policjanci szybko ustalili tożsamość agresora, okazał się nim 30 – letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. W trakcie dalszych czynności mężczyzna znieważał funkcjonariuszy oraz groził im i ich rodzinom pozbawieniem życia – dodaje rzecznik.

30-latek został przewieziony do ostrołęckiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie. Na szczęście kobieta nie odniosła poważnych obrażeń. Niebawem odpowie on za swoje zachowanie przed sądem.

 


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments