Ostrołęka. W centrum miasta groził kobiecie wiatrówką

1 min


32 – letni mieszkaniec Ostrołęki groził na jednej z ulic miasta przedmiotem przypominającym broń palną 29 – letniej ostrołęczance. Koleżanka pokrzywdzonej poinformowała o tym jej partnera, a ten wezwał na miejsce Policję. Wspólnie z kolegą wybiegli z mieszkania i obezwładnili agresora, który trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj, tuż po godzinie 21.00, na jednej z ostrołęckich ulic, do 29 – letniej mieszkanki miasta podszedł nietrzeźwy mężczyzna, który przyłożył jej do klatki piersiowej przedmiot przypominający krótką broń palną. Kierował przy tym w jej stronę groźby żądając niezrozumiałych dla niej informacji. Gdy udzieliła mu wymijającej odpowiedzi, odszedł od niej. Jej koleżanka powiadomiła o tej sytuacji jej partnera, który zadzwonił na numer alarmowy 112 z prośbą o interwencję Policji.

Ostrołęcki dyżurny skierował na miejsce czterech dzielnicowych. W tym czasie zgłaszający i jego kolega obezwładnili agresora i pomogli w jego zatrzymaniu. Okazało się, że 32 – latek był nietrzeźwy. Policyjny alkomat wskazał 1,30 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu. Posiadał przy sobie wiatrówkę koloru czarno-srebrnego przypominającą broń palną krótką. Stawiał czynny i bierny opór podczas zatrzymania.

Pokrzywdzona złożyła w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce zawiadomienie w tej sprawie. Agresor trafił do policyjnego aresztu.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments