czwartek, 29 lipca, 2021

Latest Posts

Orlen daje zniżkę na paliwo dla Terytorialsów. Zapomina o lekarzach i policjantach

PKN Orlen rusza z programem lojalnościowym dla żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Dzięki niemu terytorialsi będą mogli korzystać ze zniżek na paliwo. Wraz z informacją podaną przez Daniela Obajtka, prezesa spółki, pojawiły się  głosy niezadowolenia.

– Wojska Obrony Terytorialnej bardzo aktywnie wspierają Polaków w walce z koronawirusem, dlatego uruchomiliśmy specjalny program lojalnościowy, dzięki któremu Wojska Obrony Terytorialnej uzyskają zniżki na paliwo na stacjach PKN Orlen. Tylko wspólnie możemy stawić czoło pandemii – pisze na Twitterze prezes Orlenu Daniel Obajtek.

Internauci już po chwili zaczęli pytać czemu takiej zniżki nie otrzymają policjanci, czy pracownicy służby zdrowia. Oni również narażają swoje zdrowie każdego dnia.

– A ja? Jestem lekarzem. Codziennie idę do pracy zestresowany, bo nie wiem, czy wrócę. Fajnie, że mi poklaskaliście, ale co dalej… – komentuje jeden z użytkowników Facebooka.

– Nooo taaa przecież tylko WOT walczy z tym syfen żenada PL. A gdzie służba zdrowia, zawodowe wojsko, policja, straż pożarna, ity!!!! Ilu tych wotowciw co dzień pełni służbę?? 3 – 5 tys!! A pozostałe służby co dzień po 20 tys!!!! Najważniejsze że wytwór PiS jest chwalony!! Przecież tylko oni istnieją!!! Reszta nic nie robi udaje że ciężko służy!! – dodaje nie kryjąc oburzenia kolejny.

Jak poinformował w swoim serwisie WOT, żołnierze mogą liczyć na zniżkę w wysokości 8 gr brutto na litrze paliwa, przy maksymalnym zakupie 200 litrów na miesiąc. Do karty przypisany zostanie numer rejestracyjny pojazdu i będą wydawane od 1 maja 2020r.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.