PKN Orlen rusza z programem lojalnościowym dla żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej. Dzięki niemu terytorialsi będą mogli korzystać ze zniżek na paliwo. Wraz z informacją podaną przez Daniela Obajtka, prezesa spółki, pojawiły się  głosy niezadowolenia.

– Wojska Obrony Terytorialnej bardzo aktywnie wspierają Polaków w walce z koronawirusem, dlatego uruchomiliśmy specjalny program lojalnościowy, dzięki któremu Wojska Obrony Terytorialnej uzyskają zniżki na paliwo na stacjach PKN Orlen. Tylko wspólnie możemy stawić czoło pandemii – pisze na Twitterze prezes Orlenu Daniel Obajtek.

Internauci już po chwili zaczęli pytać czemu takiej zniżki nie otrzymają policjanci, czy pracownicy służby zdrowia. Oni również narażają swoje zdrowie każdego dnia.

REKLAMA

– A ja? Jestem lekarzem. Codziennie idę do pracy zestresowany, bo nie wiem, czy wrócę. Fajnie, że mi poklaskaliście, ale co dalej… – komentuje jeden z użytkowników Facebooka.

– Nooo taaa przecież tylko WOT walczy z tym syfen żenada PL. A gdzie służba zdrowia, zawodowe wojsko, policja, straż pożarna, ity!!!! Ilu tych wotowciw co dzień pełni służbę?? 3 – 5 tys!! A pozostałe służby co dzień po 20 tys!!!! Najważniejsze że wytwór PiS jest chwalony!! Przecież tylko oni istnieją!!! Reszta nic nie robi udaje że ciężko służy!! – dodaje nie kryjąc oburzenia kolejny.

Jak poinformował w swoim serwisie WOT, żołnierze mogą liczyć na zniżkę w wysokości 8 gr brutto na litrze paliwa, przy maksymalnym zakupie 200 litrów na miesiąc. Do karty przypisany zostanie numer rejestracyjny pojazdu i będą wydawane od 1 maja 2020r.

Reklama
1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Pracownik ochrony
1 rok temu

A o pracownikach ochrony to już wogule nikt nie wspomina ochraniamy szpitale markety itp.
Czy choć raz ktoś o nas pomyślał nie no bo po co nie muwie że jesteśmy najważniejsi ale robimy taka sama robotę co wot tak samo narażamy zdrowie np. W biedronce lub na innym obiekcie mając doczynienie z ruznymi osobami lekarza byście dali zniżki to oni są najbardziej narażeni bo przebywają z osobami kture są chore
Żenada