Nie żyje 24-letni kierowca. Dwie pasażerki w ciężkim stanie. Sprawca miał 1,7 promila w organizmie

1 min


Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj, 27 lutego, w powiecie sochaczewskim. Na skutek czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych śmierć poniósł 24-letni mężczyzna. Sprawca wypadku był kompletnie pijany.

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj około godziny 22:00 w miejscowości Młodzieszyn. Dwie młode kobiety trafiły z ciężkimi obrażeniami do szpitala. Śmierć na miejscu poniósł 24-letni kierowca.

Kierujący pojazdem renault 36-letni mieszkaniec powiatu rawskiego po uderzeniu w naczepę ciężarowego dafa, który jechał w tym samym kierunku zderzył się czołowo z toyotą jadąca z przeciwnego kierunku. Osobową toyotą kierował 24-letni mężczyzna wraz z dwiema 23-letnimi pasażerkami. Niestety młody człowiek zginął na miejscu, a pasażerki z poważnymi obrażeniami zostały przewiezione do szpitala. Kierujący pojazdem renault był pijany miał 1,7 promila w organizmie i był już w przeszłości karany za jazdę w stanie nietrzeźwości, jechał wraz z dwoma pijanymi pasażerami. Kierowca i jeden z pasażerów z obrażeniami trafili do szpitala – informuje Zespól Prasowy KWP zs. w Radomiu


1 Komentarz
Most Voted
Newest Oldest
Inline Feedbacks
View all comments
Majka
2 lat temu

Młody chlopa stracił życie przez człowieka bez wyobraźni.