Narkotyki, kusza i proch znalezione u mieszkańca Sochaczewa

1 min


Policjanci z Sochaczewa, wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KWP w Łodzi, zatrzymali cztery osoby pochodzące z powiatu sochaczewskiego i żyrardowskiego, które podejrzewali o posiadanie środków odurzających.

 

Osobową mazdą, którą zatrzymali kryminalni w Sochaczewie, poruszali się dwaj mieszkańcy powiatu żyrardowskiego w wieku 41 i 39 lat. W schowku auta policjanci znaleźli pistolet pieprzowo – gazowy i magazynek z zawartością 6 pocisków. U młodszego z mężczyzn w domu policjanci podczas przeszukania znaleźli marihuanę.

– W tym samym czasie, mundurowi w mieszkaniu 42–letniego mieszkańca Sochaczewa i jego 32 – letniej partnerki, również znaleźli marihuanę. Na działce kobiety na terenie województwa kujawsko – pomorskiego w powiecie lipnowskim podczas przeszukania pomieszczeń na posesji kryminalni znaleźli kuszę z blokowym naciągiem łęczyska wyposażoną w celownik optyczny, a także bezdymny proch strzelniczy. Mieszkaniec Sochaczewa, który był właścicielem tych przedmiotów, nie miał na nie wymaganego pozwolenia – mówi mł. asp. Agnieszka Dzik.

Zatrzymany sochaczewianin usłyszał w Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie zarzuty dotyczące posiadania broni cięciwowej w postaci kuszy i bezdymnego prochu strzelniczego bez wymaganego pozwolenia, a także zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

 


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments