Motocyklista z narkotykami i bez uprawnień zatrzymany po pościgu

1 min


Policjanci sokołowskiej drogówki zatrzymali po pościgu 26-letniego motocyklistę, który nie posiadał uprawnień. Mężczyzna jak i jego 25-letni pasażer mieli przy sobie narkotyki. Za posiadanie narkotyków grozi im wysoka kara grzywny, a nawet do 3 lat więzienia. Kierowca motocykla odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Za to grozi mu dodatkowo do 5 lat pozbawienia wolności.

 

We wtorek w nocy policjanci sokołowskiej drogówki w miejscowości Karlusin chcieli zatrzymać do kontroli drogowej motocyklistę. Mężczyzna, który wiózł pasażera widząc policyjny patrol zawrócił w kierunku Sokołowa Podlaskiego.

– Policjanci ruszyli w pościg za kierującym, który uciekając łamał przepisy ruchu drogowego. Kierowca wyprzedzał pojazdy na skrzyżowaniu na podwójnej linii ciągłej, uciekał ulicami miasta. Po pewnym czasie udało się zatrzymać go i uniemożliwić mu dalszą jazdę. Kierowcą był 26-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego. Policjanci znaleźli przy mężczyznach amfetaminę oraz marihuanę. Podczas sprawdzania kierowcy okazało się, że nie posiada on uprawnień – informuje sierż. szt. Dominika Ślepowrońska z KPP w Sokołowie Podlaskim.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi im wysoka kara grzywny, a nawet do 3 lat więzienia. Kierowca motocykla odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Za ten czyn grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments