Miał ponad 12,5 kg marihuany. Po pijaku sam pokazał Policji, gdzie ją schował

1 min


Policjanci zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu, piwnicy i wokół domu przechowywał marihuanę. Posiadał zarówno nasiona, susz roślinny, jak i krzewy. Łącznie zabezpieczono ponad 12,5 kilograma środków odurzających.

Patrolowcy na miejsce zdarzenia zostali wezwani przez załogę pogotowia ratunkowego, która poprosiła o wsparcie podczas wykonywania czynności.

Policjanci od razu po przybyciu na miejsce wyczuli w domu wyraźną woń charakterystyczną dla marihuany. Okazało się, że 41-letni mężczyzna faktycznie posiadał środki odurzające. Sam wskazał, gdzie i co przechowuje. Funkcjonariusze w kolejnych pomieszczeniach domu, w piwnicy, a nawet i wokół budynku odnajdywali zarówno krzewy, jak i worki z nasionami, a także rośliny już wysuszone. Technik kryminalistyki zabezpieczył substancje. 41-latek został zatrzymany. W chwili interwencji był nietrzeźwy. Przeprowadzone badania laboratoryjne potwierdziły, że mężczyzna posiadał marihuanę. Waga wskazała łącznie ponad 12,5 kilograma narkotyków – informuje Komenda Stołeczna Policji.

Zatrzymany trafił do prokuratury, tam usłyszał zarzut posiadania znaczniej ilości środków odurzających. Został objęty policyjnym dozorem raz w tygodniu.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments