Koronawirus w gostynińskim ZUS-ie. Placówka zawiesza bezpośrednią obsługę klientów

1 min


Od 9 listopada ZUS tymczasowo zamyka Salę Obsługi Klientów w Gostyninie. Kierownictwo oddziału podjęło tę decyzję po powzięciu informacji o wykryciu wśród pracowników zakażenia koronawirusem. Zawieszenie będzie obowiązywać do odwołania. W placówce można teraz jedynie złożyć dokumenty do specjalnej skrzynki. Można je także przesyłać na adres Oddziału ZUS w Płocku (al. Piłsudskiego 2b, 09-407 Płock).

 

– Zachęcamy do załatwiania spraw w ZUS bez wychodzenia z domu. Urząd jest dostępny przez Internet za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS. Do dyspozycji jest także ogólnopolska infolinia pod numerem telefonu 22 560 16 00 dostępna w dni robocze (pn.–pt.) w godzinach 7:00–18:00 – informuje Piotr Olewiński, Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS województwa mazowieckiego.

Można także skorzystać z e-wizyty. Wystarczy wejść na stronę https://www.zus.pl/e-wizyta i umówić się na wirtualne spotkanie z ekspertami ZUS. Nowa usługa jest dostępna od 4 listopada.

W związku z zawieszeniem bezpośredniej obsługi klientów w Gostyninie kierownictwo ZUS udostępnia także dodatkowy numer telefonu. Pod nr 24 235 74 20 do 25 wew. 433 można połączyć się z pracownikiem gostynińskiego ZUS.

 


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments