czwartek, 29 lipca, 2021

Latest Posts

Kilkudziesięciu mundurowych szukało zaginionego 26-latka. W akcji brał udział helikopter

Wczoraj do Komendy Policji w Nowym Dworze Mazowieckim wpłynęła informacja o zaginięciu 26 – letniego mężczyzny. Jego życie oraz zdrowie było zagrożone. Szybko wszczęto poszukiwania. Chłopak został odnaleziony i trafił do szpitala.

Zgłoszenie o zaginięciu 26 – letniego mężczyzny ze Stanisławowa w gminie Leoncin wpłynęło o godzinie 13.15. Policjanci rozpoczęli akcję poszukiwawczą.

– Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze policji, którzy wszczęli poszukiwania za zaginionym mężczyzną. W działaniach brało udział kilkudziesięciu policjantów nowodworskiej komendy, drużyna z oddziałów prewencji komendy stołecznej policji, przewodnicy psów służbowych, kilkudziesięciu strażaków państwowej straży pożarnej z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz druhowie z okolicznych, ochotniczych straży pożarnych, 5 ratowników wraz z psami z jednostki ratownictwa specjalistycznego S12 w Warszawie, śmigłowiec black hawk, 3 quady straży pożarnej – informuje st. asp. Joanna Wielocha.

Intensywne poszukiwania trwały kilka godzin. Policjanci i inne osoby biorące udział w akcji przemierzały trudne, leśne tereny. Dzięki ich współpracy wieczorem mężczyzna został odnaleziony.

– O 19:40 funkcjonariusze policji zauważyli 26-latka na terenie kompleksu leśnego w Starej Dąbrowie, w gminie Leoncin, kilkanaście kilometrów od miejsca jego zamieszkania – dodaje policjantka.

Poszukiwany trafił szybko pod opiekę medyczną i został przewieziony do szpitala.

w.b.

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.