Już jutro policjanci w całym kraju przeprowadzą szeroko zakrojone działania „Smog”. Akcja wymierzona jest przede wszystkim w właścicieli starszych dieseli. Im bardziej kopci twoje auto, tym większa szansa, że jutro na swojej drodze spotkasz stróżów prawa.

Jak informuje Komenda Wojewódzka Policji w Radomiu nadrzędnym celem działań będzie eliminowanie z ruchu pojazdów, których stan techniczny wskazuje na nieprawidłowe działanie silnika lub uszkodzenie układu wydechowego.

Jeśli podczas kontroli policjant stwierdzi, że nasz pojazd narusza wymagania ochrony środowiska, wówczas stracimy dowód rejestracyjny.  Odzyskamy go dopiero po wykonaniu wymaganych, w przypadku starszych aut, często bardzo kosztownych napraw.

6
Dodaj komentarz

4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
szemek

takie akcje nie powinny być ogłaszane… Tak jak z akcjami na trzeźwośc.

Janusz

dziękuje za informacje, Teraz już wiem , że jutro autko trza zostawic na podwórku, a do pracy wybrac się z sąsiadem albo autobusem.

Lukasz EKO

W koncu

aaa

eko sreko

Jezza

I bardzo dobrze! Jeden syfiarz z lejacymi wtryskiwaczami produkuje tyle sadzy co 50 nowych diesli z DPFem ale wuadza nawet cła nie potrafila dostosowac by ograniczyc import zlomu, bo cytujac premiera: ” Wplywy z akcyzy sa wystarczajace” noszzz geniusz.

Zniesmaczony_bydlem_ludzkim

Do ministerstwa idź z takimi mądrościami.