czwartek, 29 lipca, 2021

Latest Posts

Grożąc nożem okradł kobietę w jej własnym mieszkaniu

Do 12 lat pozbawienia wolności grozi 46-letniemu mieszkańcowi powiatu gostynińskiego, który używając noża zmusił kobietę do oddania kosztowności.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. Cała sytuacja miała miejsce w jednym z mieszkań na terenie Gostynina. Nietrzeźwy mężczyzna wszedł do mieszkania znanej mu z widzenia kobiety i używając noża zmusił do oddania wartościowych rzeczy.

 – Przerażona kobieta szybko o wszystkim zawiadomiła służby. Policjanci od razu zajęli się ta sprawą i dzięki ich szybkiemu i profesjonalnemu działaniu już chwilę po zdarzeniu 46-latek był w rękach mundurowych. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W chwili zatrzymania miał ponad promil alkoholu w organizmie. Następnego dnia policjanci przedstawili 46-latkowi zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Wobec zatrzymanego Sąd Rejonowy w Gostyninie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy. Teraz grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Żaneta Kołodziejska z KPP w Gostyninie.

 

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.