Autobus spadł z mostu na Wisłostradę. Są ofiary. Mamy nagranie [VIDEO]

1 min


Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło dziś około godziny 12.30. Autobus miejski linii 186, który jechał na Szczęśliwice, spadł z mostu Grota Roweckiego na Wisłostradę. Są osoby ranne i ofiara śmiertelna.

 

Około godziny 12.30, w czwartek, 25 czerwca doszło do tragicznego zdarzenia w Warszawie. Z mostu Grota Roweckiego na Wisłostradę spadł autobus miejski linii 186. Cały czas trwa akcja ratunkowa.

– Doszło do wypadku autobusu MZA. Przedni przegub spadł z estakady, tylna część zawisła na górze – poinformowała Komenda Miejska PSP m.st. Warszawy.

Na miejscu wypadku działa 11 zastępów straży pożarnej oraz Grupa Techniczna i Sekcja Medyczna. Jak poinformował nas st. kpt. Michał Konopka z KM PSP w Warszawie jest jedna osoba śmiertelna i około 20 osób poszkodowanych. – Dwanaście osób zostało już przetransportowanych przez służby medyczne do szpitali. Pozostałe osoby są pod opieką strażaków i medyków.

MSWiA poinformowało na swoim profilu na Twitterze, że na miejsce zdarzenia dojeżdża Konstanty Radziwiłł, wojewoda mazowiecki. Jedzie tam także Rafał Trzaskowski, prezydent miasta Warszawy.

 

w.b.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments