piątek, 24 września, 2021

Latest Posts

58-latek podejrzany o molestowanie dwóch dziewczynek zatrzymany

Policjanci zatrzymali 58-latka pod zarzutem molestowania dwóch dziewczynek. Do zdarzenia doszło na terenie powiatu chełmskiego. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Informację o zdarzeniu policjanci otrzymali od matki jednej z dziewczynek w poniedziałek, 11.05.2020 r. Funkcjonariusze ustalili, że 58-latek z powiatu łęczyńskiego, który pomagał im w pracach remontowych doprowadził dwie dziewczynki w wieku poniżej 15 roku życia do innej czynności seksualnej. Jeszcze tego samego dnia zatrzymano mężczyznę.

Wczoraj, 13.05.2020 r., 58-latek został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Sąd Rejonowy w Chełmie orzekł wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Podejrzany trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące. Doprowadzenie małoletniego poniżej lat 15 do poddania się innej czynności seksualnej zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

 

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.