57-latek aresztowany za posiadanie prawie 240 gram narkotyków. Schował je w wersalce

1 min


Policjanci znaleźli prawie 240 gram narkotyków, które były ukryte w wersalce 57 – letniego mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna usłyszał w Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Po zapoznaniu się z materiałami, sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Policjanci referatu operacyjno – rozpoznawczego ustalili, że jeden z mieszkańców Sochaczewa posiada środki odurzające. W poniedziałek doszło do realizacji sprawy. Funkcjonariusze po wejściu do mieszkania znaleźli prawie 240 gramów narkotyków. Torebki z amfetaminą i marihuaną były ukryte w wersalce. Dodatkowo znaleziono puste torebki z zapięciem strunowym i wagi elektroniczne.

Na miejscu zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 43 i 57 lat. Obydwaj zostali doprowadzeni do sochaczewskiej komendy. Po przesłuchaniu w Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie, młodszy z podejrzanych został zwolniony, zaś jego kolega usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających.

Po zapoznaniu się z zebranym materiałem, sąd przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Mieszkańcowi Sochaczewa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

 


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments