35-latka chciała skoczyć pod pociąg. Uratowali ją policjanci

1 min


Funkcjonariusze z komendy policji w Mińsku Mazowieckim ruszyli na pomoc kobiecie, która chciała popełnić samobójstwo. Złapali ją w ostatnim momencie na peronie kolejowym we Wrzosowie.

Mińscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kobiecie, która na portalu społecznościowym wstawiła bardzo niepokojący post wskazujący, że może chcieć targnąć się na swoje życie. Policjanci szybko zareagowali i rozpoczęli działania ratownicze udając się w rejon stacji PKP Mińsk Mazowiecki Anielina.

-Po dotarciu na miejsce okazało się, że kobieta wsiadła właśnie w odjeżdżający pociąg. Właściwa koordynacja działań i sprawne kierowanie patroli przez mińskiego dyżurnego spowodowało, że mundurowi błyskawicznie pojawili się na następnej stacji we Wrzosowie – mówi st. asp. Marcin Zagórski, rzecznik prasowy KPP w Mińsku Mazowieckim.

35-latka stała na skraju peronu. Funkcjonariusze podbiegli do niej, schwycili i odprowadzili w bezpieczne miejsce. Kobieta następnie została przetransportowana do szpitala.

Pamiętaj, jeśli znalazłeś/aś się w trudnej sytuacji życiowej, potrzebujesz pomocy lub ktoś z twoich bliskich potrzebuje pomocy, skontaktuj się z Centrum Wsparcia pod numerem telefonu 800 702 222.

w.b.


0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments