piątek, 24 września, 2021

Latest Posts

19-latek poszedł na włamanie z siekierą

Młody mieszkaniec Sochaczewa, żeby ukraść elektronarzędzia i klucze, wykuł siekierą dziurę w ścianie z cegły. 19 – latek usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem i przyznał się do popełnionego przestępstwa. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Na przełomie marca i kwietnia na sochaczewskim osiedlu Boryszew, doszło do włamania do garażu. Sprawca był tak zdeterminowany, że wykuł dziurę w ścianie, a następnie ukradł elektronarzędzia i klucze.

W ustalenie i zatrzymanie sprawcy zaangażowali się policjanci z referatu operacyjno – rozpoznawczego. Do sprawy zatrzymany został 19 – letni mieszkaniec Sochaczewa.

– Młody mężczyzna został doprowadzony do sochaczewskim komendy. W rozmowie z policjantami przyznał się do popełnionego przestępstwa i wyjaśnił, że do wykucia dziury w ścianie użył siekiery, a do środka garażu wszedł dwa razy – najpierw po wiertarkę i szlifierkę, a następnie po klucze płaskie. Za kradzież z włamaniem grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności – informuje mł. asp. Agnieszka Dzik.

 

 

Latest Posts

spot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.